Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szombathel...

Mi a véleményetek a szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek rossz a véleménye róla, de én oda fogok járni és nem tudom mit csináljak.
2012. jún. 26. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla sok mindent, ismerősöm oda járt és azt mondta hogy nagyon nagyon erős gimi.
2012. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
31%
Ott végeztem, egy szakiskolából mentem át 10. után. A jegyeim jobban lettek, és kevesebbet tanultam. Színezik az átlagokat, az ott tanuló diákok fele annyit nem tudok mint egy szakközépiskolás.
2012. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
68%
Én most végeztem itt, és annak ellenére h mindenki ilyen-olyan rossz suliként harangozza be, nagyon kedvesek a tanárok, jól tanítanak, és a társaság, a közösség is hiányozni fog!
2012. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ide járok. Nem rossz suli! Tényleg van akik nem illenek ide, DE ha tanulsz, akkor tudni is fogsz. Ez most picit hülyén hangzik, de úgy értem, ha tanulsz jó jegyeid lesznek, és sztem az érettségit is simán leteszed. Mindenhol van egy-két "érdekes" tanár, de sztem itt nem annyira vészes.

De azt fontos megjegyeznem, hogy azok akik nem tudnak semmit, azok nem hülyék, csak lusták tanulni. Nekem is vannak ilyen osztálytársaim. Ha nagyon szükséges, hogy jó jegyet kapjanak, úgy megtanulják, amit kell, hogy csak nézel. Különben meg jófejek.

Nem tudom milyen osztályba fogsz járni, de az infót azt nagyon jól megtanítják, főleg az infós osztályba!

Ami a tanulást illeti, ha órán odafigyelsz és sikerül egész jól megjegyezned, akkor a házi írásán kívül nem kell húde sokat tanulni.

Szóval összességében én azt mondom, ne izgulj, nem olyan rossz hely ez, sőt ennél vannak rosszabb gimik is! És ha tovább akarsz tanulni, vmi jó egyetemre bejutni az csak rajtad áll!

2012. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!