Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan válthatnék gimnáziumot?

Hogyan válthatnék gimnáziumot?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a 10et..3,8as átlaggal:S egy nemtúl erös gimnáziumba járok (móricz zs.) szeretnék átmenni valami hasonlóba! Lehetséges? Ha cs félévkor megyek át nem lesz szar?:S

segítsetek!csalódott vagyok!


2009. júl. 6. 19:43
 1/2 anonim válasza:

Szerintem sokkal jobb hogyha évvégén váltasz!Én egy egész jó gimibe járok Bárdos Lajos Gimnázium. Nézz utána... de attól is függ hogy milyen suliba szeretnél menni.

Miért akarsz elmenni a suliból?

2009. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Azt tudnám tanácsolni, hogy keresgélj az interneten írd fel azokat, amik tetszenek. Ne dönts elhamarkodottan és mindenképp beszélj az iskola igazgatójával vagy egyéb dolgozójával, hiszen lehet, hogy nem vesznek fel egyből, hanem felvételi tesztet kell írnod. Abban viszont igazad van, hogy inkább év elején válts iskolát, mert akkor még jobban tudsz igazodni a megváltozott körülményekhez. Ráadásul a 11. az egy fontos év...
2009. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!