Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Párhuzamos képzés? Információr...

Párhuzamos képzés? Információra lenne szüksgégem!

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha az ötödik fél évemmel párhuzamosan kezdek el egy másik egyetemet, akkor milyen költségtérítési kompenzációt kérhetek? Tudom, hogy a másodikért fizetni kell, de hallottam, hogy létezik ilyen kompenzáció. Akinek van tapasztalata számoljon be legyenszíves! Előre is köszönöm!
2009. júl. 4. 09:08
 1/1 anonim válasza:
Szia! Azon az egyetemen, ahol párhuzamos képzésben veszel részt, ott nyújthatsz be tandíjcsökkentésre való kérelmet. Érdemes lenne érdeklődnöd az adott iskola tanulmányi osztályán. Én az én iskolámban eddig 3 félévben is kaptam 30% tandíjcsökkentést.
2009. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!