Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek sikerült az idei biológi...

Kinek sikerült az idei biológia/kémia érettségije 80% felett?

Figyelt kérdés

Mivel itt gyk-en, főleg arról olvasni, hogy milyen rosszul sikerültek az idei érettségik, az gondolhatná az ember ez az országos átlag. Biztosra veszem ,sikerültek nagyon jó érettségik is, ezért szeretném, hogy azok az emberek, akiknek tényleg jó lett az biosz, kémia érettségije leírná, hány százalékot ért el. Esetleg, mennyi pontra számít. Így reálisabb képet alkothatnak az orvosira, természettudományos karokra jelentkezők.


Én is idén felvételiztem és nem a sikeres érettségit tevők közé tartozom. (:


2012. jún. 11. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom akiknek 90% körüli az emeltje az nem gyakorikérdésezik hanem tanul... Volt sulis haverokkal beszéltem (biosz és kémia tagozat/fakt), nekik rendre 80% fölöttiek lettek az érettségik. Ha belegondolsz az ELTE Apáczaisok, Fazekasosok és hasonló erősségű gimik tanulói "könnyen" megírnak 90% körüli emeltet olyan tárgyból amit emelt szinten tanultak.
2012. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak bioszból emelteztem, az 86% lett. A kémia az nekemis katasztrófa, bár középszintű volt, ezért is haragszom magamra.. 76% lett. Orvosi a cél nálam is, de nem tudom, meglesz-e..
2012. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 reptoid ***** válasza:

Biosz közép: 98 (meg egy kis töredék) - írásbeli

Fizika emelt 90 - végleges

+100 pluszpont

Ha nem rontom el a biosz közép szóbelit (LOL XD), akkor egy bő 475 pontot várok magamnak.

2012. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 94%, a kémia végleges 90%. 100 pluszpont. 480 pontra számítok.

A sulimban van még 2 90%-os, minimum 4 80%+, több 70%+os is, de a városban más suliban van, ahol 1 50/%+os volt

2012. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94% emelt biosz, az előző
2012. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!