Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EGYETEMI KOLLÉGIUM INGYENES?

EGYETEMI KOLLÉGIUM INGYENES?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni ,hogy ha felvételt nyerek egy egyetemre a kollégiumi ellátás ingyenes?Tudtommal csak a kajáért kell fizetni vagy nem?

És ha kell fizetni mennyit?

(Miskolci Egyetem)



2012. jún. 3. 22:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
szegeden 9-10 ezer huf
2012. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy 20ezer is lehet, nem sokkal olcsóbb akkor mint az albi, mert én 27ezer vagyok albérletben, de nem lepukkant hely, tökéletes lakni
2012. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk nagyban függ attól, h pontosan hol is van az az albi (vidéki nagyváros, Bp), hány emberrel osztod meg, és milyen a felszereltsége.

Mert egyik csop. társam Bpen, központi részen lakik, 20 e Ft az albi + rezsi fejenként, ja és 5 másik emberrel lakik együtt. Egyébként pedig amit mondjuk 1-2-3 másik emberrel osztasz meg, az olyan 40 körül/ felett van. Szóval minden relatív.

2012. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 bamboochatheone ***** válasza:
Én Miskolcon tanulok és még kollégista is vagyok. A kettes koliban(meg a 3-4-5-6 is) 9000 Ft/hónap áron fut most egy koliszoba. Az egyes koliban ahol 4 emberhez tartozik egy zuhanyzó, WC, kiskonyha az 11.000 Ft, az UNI-HOTEL ami a fullos full az pedig 16.000. Ajánlom a kettes és négyes kolikat.
2012. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
pécs minden felújított kollégium 18k huf, kivéve a Laterum de az idén nem lesz mert felújítják az 12k huf volt. De elvileg szeptembertől rebegesgetnek 22-24k hufos árakat
2012. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Gondolhattam volna.De mondjuk 15-20 e Ft tényleg olcsóbb mint az albérlet ."


Biztos? 3-an összeálltok és úgy kijön kb 20k/hó-ra. És sokkal jobb helyen leszel.

2012. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 bamboochatheone ***** válasza:
75%
Azért egy kolitól ritkán van vidámabb, eseménydúsabb hely.:D Én nagyon ajánlom hogy kolis legyél, mert eszméletlen sztorik születnek, és persze nem annyira rossz az mint amennyire mesélik. VIVÁT Miskolc!
2012. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Biztos? 3-an összeálltok és úgy kijön kb 20k/hó-ra. És sokkal jobb helyen leszel."


Ezt gondold át még egyszer. A 20k-s kollégium az kb. szállodai szintű ellátást biztosít, és ebben a közüzemi költségek is benne vannak. És kikérem magamnak ezt a tényszerűen megfogalmazott állítást, hogy az albi "jobb hely". A kolis éveimet semmire nem cserélném el! Nekem a 10k-s kollégiumi szintű ellátás is teljesen megfelelt.

2012. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

ME-Bolyai kollégiumok 9-12 ezer FT/hó

(Kollégiumfüggő)

2012. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szentendrén lakok,jövőre me-re szeretnék menni,mennyi az esélye hogy felvesznek egy koliba??
2012. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!