Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újságíró tanfolyam?

Újságíró tanfolyam?

Figyelt kérdés
Hol érdemes újságírást tanulni? Egy-két éves képzésre gondolok, de nem muszáj OKJ-nek lennie. Nem a papír a fontos, hanem, hogy a szakmában elismert tanárok tanítsanak, akiktől megfelelő tudást kaphatok.
2012. jún. 3. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
én a bálint györgy újságíró akadémiáról tudom mondani, hogy semmit sem ér, pénzkidobás.
2012. jún. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uh, köszi. pedig gondolkoztam rajta, hogy oda megyek, de akkor ez felejtős :(
2012. jún. 4. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem menj valamilyen fősulira, ha már normálisabb emberektől akars tanulni, kommunikációra, csak sajnos ezzel dunát lehetne rekeszteni. okj-vel nem nagyon fogsz érvényesülni. addig is, blogolj, légy aktív a neten, keress visszajelzéseket a stílusoddal, munkáiddal kapcsolatban, hogy mire "kijössz" az iskolából, egyből elmehess gyakornoknak, vagy "levadásszanak". merthát lássuk be, nem sok hirdetéssel találkozik az ember, hogy "újságírót keresünk". menj el szerkesztőségekbe, próbálj ingyen gyakornokoskodni. másképpen ez veszett ügy.
2012. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!