Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi írásbeli vizsgát...

Egyetemi írásbeli vizsgát hogyan lehet felülbíráltatni?

Figyelt kérdés
A professzor megbuktatott egy írásbeli vizsgán, szerintem jogtalanul. Én úgy érzem, ennél jobban teljesítettem. Hogyan lehetne egy másik tanárral átnézetni a dolgozatomat, esetleg felülbíráltatni az érdemjegyemet? Mi ennek a "hivatalos" menete?

2012. máj. 19. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyi tanulmányi és vizsgaszabályzatban meghatározott módon. Itt hiába is kérdezed.

(Magánvéleményemet hozzátéve: az egyetemi polgársághoz hozzátartozik az is, hogy az ilyesmivel tisztában legyen az ember, hogy minek hol érdemes utánanézni a tanulmányokkal kapcsolatban.)

2012. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Bizonyos szempontból igazad van, ezt illett volna tudnom, de négyesnél rosszabb jegyem eddig sosem volt, ezért még soha nem volt szükségem arra, hogy ismerjem a vizsgaszabályzatot. De most pótolni fogom ezt a hiányosságomat :)

2012. máj. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!