Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a gyermeked általános...

Ha a gyermeked általános iskola 6. osztályos meddig van suliban?

Figyelt kérdés
Sajnos nekünk délután fél 4-ig. A nagyobbik lányom gimis ő jóval előbb végez... Néha sajnálom hogy ennyire leterhelik a gyereket. De nagyon furcsa mert mikor megyek érte akkor kint vannak az udvaron ... nem igazán veszem észre hogy tanítási órák lennének és nem napközis :(
2012. máj. 8. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a húgom valamikor már dél körül végez, de kettőkor mindig itthon van. Nekik biztos hogy kötelező addig ott maradni? Nincs is semmi program? Elég furcsa ha nem napközis.
2012. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz ? nekem is furcsa hogy délután is ott kell maradnia ... én múltkor mondtam a tanárnőnek hogy elhozom a gyereket erre közölte oké igazolatlan ...
2012. máj. 8. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly (most megyek 7.-be) már 2-re otthon voltam. (A 6. óránknak fél 2-kor volt vége.) Kivétel a hétfő akkor biológia szakkörre mentem, de fél 4-háromnegyed 4 körül már otthon voltam. Lehet, hogy szimplán csak kint játszanak az udvaron. Nekem az a furcsa, hogy Te mész érte. Nálunk mindenki egyedül megy már haza. De ha orvoshoz mentek vagy ilyesmi, akkor muszáj elengedni ha ír igazolást az orvos.
2012. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát én mikor hatodikos voltam akkor legkésöbb 13.40 kor már végeztem, de volt hogy már délben. Kérdezd meg a lányodat ,hogy mit szoktak csinálni... és esetleg beszélj az igazgatóval ,hogy a tanárnő nem engedi ,hogy hazavidd a gyerekedet.:/
2012. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!