Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes fellebbezni? /Nem...

Érdemes fellebbezni? /Nem vettek fel 5 éves gimibe/

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma jött meg a papír,hogy nem nyertem felvételt. Az indok az volt,hogy a felvételin 55nél kevesebb pontot értem el. A jegyeimmel együtt összesen 112 pontom volt,és kb.125 a minimum amivel felvesznek. érdemes lenne fellebbezni? Előre is köszönöm! 14f
2012. ápr. 23. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarul nem érted el a felvételi ponthatárt. Ezen sokat nem lehet fellebbezni.
2012. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval már semmi esély nincs rá,hogy bekerüljek? A legrosszabb,hogy 6 ponton múlott az egész. :/
2012. ápr. 23. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy én vagyok a discalculiás, de nem 13 pontról van szó ?
2012. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jövőre kihullik valaki mehetsz a helyére. Tanulj akkor máshol és igyekezz.
2012. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes fellebbezni. Gyakorlatilag a két szép szemedért, és azért emrt te nagyon-nagyon szeretnél odamenni, nem fognak felvenni. Hiszen mindne más gyerek is szeretne oda menni... Neked csak 6 ponton múlott (és lehet hogy még 5 másik gyereknek) node ha veled kivételt tesznek, akkor a 7 ponttal lemaradottakkal miért nem...?


Fellebbezés olyan esetre van, ha a felvételi során szabálytalanságot követtek el. Ez nem az, sajnos.

2012. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érted el a gimis ponthatárt,ami 55 pont. - ez igaz. Simán fellebbezhetsz,ismerek olyat aki hasonló cipőben járt,de az igazgató elintézte neki. És minden osztályban tartanak fent 2-3 helyet a fellebbezőknek,szóval mindenképpen probáld meg,
2012. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbáljuk! :)
2012. ápr. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!