Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegenvezető szeretnék lenni,...

Idegenvezető szeretnék lenni, hová menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Dabason lakom, nem érdekel, ha messzebbre kell mennem iskolába.Gimnáziumba vagy szakközépiskolába menjek általános után? És ne egy ratyi iskola legyen, hanem jó.Viszont a szüleim nem tudnak milliókat fizetni, hogy főiskolára és egyetemre menjek mert én valami ösztöndíjas vagy ilyesmi iskolába mehetek, tanácstalan vagyok.Idegenvezető, író, újságíró, ezek közül szeretnék választani.
2012. ápr. 21. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
oda mész ahova akarsz, semmi köze a középiskoládnak ahhoz hogy hova mész továbbtanulni.
2012. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És tudnátok mondani iskolákat, amik jók? Budapest, de akár Szeged, stb...
2012. ápr. 21. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ. milyenek a jegyeid és mennyire tartod magad intelligensnek?
2012. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én kétnyelvű idegenforgalmi szakközépbe mennék helyetted.

van 0. év is,intenzív nyelvvel, 5. végén érettségi.

én szereztem egy felsőfokú német nyelvvizsgát,angol közepet,kitűnőre érettségiztem tavaly. most a 6. évem van a suliban,itt hozzátanulunk a tanultakhoz,év végén pedig megkapjuk a német-angol idegenvezetői, recepciós,és utazás-rendezvényszervezői képesítéseket. szerintem,ha mindenképpen tudod,hogy idegenvezető szeretnél lenni,akkor elsősorban egy ilyen,ehhez hasonló szakközépiskolát válassz, viszont ha kételkedsz a jövődet illetően akkor is maradj a nyelvekhez közel,ki tudja mi lesz..

én pécsen tanulok,de biztos van az említett városokban is,vm színvonalas szakközépsuli

2012. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ötödikes vagyok, de ez szeretnék lenni.

Tesi:3-4

Matek:3

Töri:5

Nyelvtan:5

Irodalom:4-5

Természet:5

Ének:5

Rajz:5

Szlovák:5

Angol:5

Szeretek segíteni, tanítani másokat, szóval alkalmasnak tartom magam erre a szakmára.Ötödikes létemre sok mindent olvastam, gazdag a szókincsem, tudok olyan dolgokat, amit mások nem.

2012. ápr. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!