Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Wesley János...

Mit gondoltok a Wesley János Főiskoláról (Bp. )?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok, az oktatás színvonala és az államvizsga?
2009. jún. 20. 19:08
 1/5 anonim válasza:
szerintem jó nagyon, családias, rendkívül jó tanári gárdával, emberekkel hangulattal, szeretem ;)
2011. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtök esetleg a pedagógia szakra jár illetve járt? Erről szeretnék bővebb infót,köszönöm.
2012. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%

Eleinte családiasnak tűnik, oktatási hozzáállás is hatásosnak tűnik, liberális hozzá állás, tanulni itt is kell persze, amivel nem is lenne baj, de van 1-2 tanár aki eléggé semmibe veszi a diákokat (pedig azt hinné az ember, h nem egy nagy suli, szociális hangulatú..), egész évben azt mutatja, hogy mennyire törődik a diákjainak az "útjával".. közben meg az élettől is elveszi a kedvét, ezzel az erővel mehettem volna az eltére is!

Szóval szerintem ha van más lehetőséged, ne a Wesleyt választ, csak egy jó tanács!

2012. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
itt legalább szakemberek tartanak órát, és gyakorlatorientált a főiskola.....és nincsenek 5000en a hallgatók, ergó nem egy porszem vagy a sivatagban....nem beszélve arról, hogy sok eltés meg bgfes jön át ide
2012. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3.! Elmeséled mi bajod konkrétan a Wesley-el?:) Már máshol is olvastalak és már felkeltetted az érdeklődésem...írnál valami konkrétumot? Pedagógia szakon,ha holnap az derül ki hogy felvesznek,akkor számíthatok az általad írt dolgokra(s pontosan mikre)? Nagyon köszi!
2012. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!