Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségin 3 pont?

Informatika érettségin 3 pont?

Figyelt kérdés

hali

Holnap infóból szóbelizek és nem tanultam rá egy betűt sem, mivel nekem teljesen felesleges ez a tantárgy. Valakinek van valami tippje, hogy 0 tudással mit produkáljak ahhoz, hogy adjanak 3 pontot a 30-ból? :D

Azt sem tudom, hogy milyen tételek vannak...

köszike =)


2009. jún. 18. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Az infó érettségi egy röhej, a többiehez hasonlóan. egy átlag számítógép/internetfelhasználó meg tudná úgy írni, hogy egy kukkot se tanult rá. egyik ismerősöm mondta, hogy amikor ő érettségizett infóból középszinten, az egyik feladat az volt, hogy valamilyen webes levelezőprogiból küldjön el egy megadott e-mail címre egy csatolt fájlt:D:D
2009. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ez azért tulzás.

De ha nem szemét a tanár a 3 pontot megadja :)

2009. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem az volt, hogyan kell mappákat másolni,átnevezni,törölni stb.. szerencsém volt, legkönnyebb tétel:) de ha kihúzod a bináris kódolást, főleg úgy hogy nem is tanultál, akkor bizony szop*s..
2011. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!