Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor is nyerhetek felvételt?...

Akkor is nyerhetek felvételt? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
jelentkeztem egy suliba a fővárosba, és azt mondta az ott dolgozó hölgy hogy mehetek beiratkozni,és ha meglesz a kellő számú ember a tanfolyam elindításához,akkor elindul és a suli tanulója leszek.Mi van ha nem lesz meg??Akkor nem?De mondjuk én bejelöltem több szakot is.Az számít?Lehet akkor oda felvennének?Meg ezt hogy nézik hogy "meglesz a kellő számú ember"?kb 40 fő tuti összejönXD (most lehet hülyeséget írtam),és ha túlhaladja akkor mi van??Több embert is feltudnak venni??
2009. jún. 18. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ott kezdődik h ez középsuli vagy egyetem? Mert ha egyetem akkor jó nagy hülyeségetmondott a nő,középsuli esetében pedig bármi elképzelhető..
2009. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez egy főiskola,és én az okj-s szakképző részére jelentkeztem,és arra mondta.Amúgy ő a titkárnő
2009. jún. 18. 09:36
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs nem okj-s hanem felsőfokú képzés, a másik meg egy intenzív tanfolyam amire jelentkeztem,mert többet jelöltem meg
2009. jún. 18. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

tanfolyamról nem tudok nyilatkozni, de az nyilván nem indul ha nincs elég jelentkező rá


főiskola egészen más, mert ott majd fogsz kapni levelet hogy hova vettek fel, ha felvettek akkor biztos indulni fog a képzés, mert ezt egy program rakja össze az érettségis eredményekből, meg a meghatározott sorrendből hogy kit hova vesznek fel

2009. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!