Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az mit jelent, ha azt írják a...

Az mit jelent, ha azt írják a felvételi jegyzékben, hogy nem feleltem meg a felvételi követelményeknek?! (Szent László Bp).

Figyelt kérdés

És akkor lehet fellebbezni, egyáltalán milyen követelmények ezek (én arra tudok gondolni, hogy a többiekhez viszonyítva nem voltam elég jó :/ )....

Köszönöm!



2012. márc. 8. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem érted el a minimum pontszámot, ezért nem vesznek fel. Tehát nem helyhiány miatt.
2012. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
mit fellebezel? nem érted el a minimumot és kész. mit nem értessz ezen ???? majd mész egy gyengébb suliba,mert oda való vagy,gyenge tesztet írsz és még az értelmi képességed is gyenge.....
2012. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és mi az a minimum pontszám,az mennyi?!
2012. márc. 8. 15:59
 4/11 anonim válasza:
89%

Azt hiszem a honlapon fent volt szakonként a központi felvételi pontszámának minimum követelménye és a hozott pontok számítása is.

Amúgy ide csak kitűnőket vesznek fel úgyhogy ha esetleg gyengébb vagy nem kell elkeseredni más jó iskola is van még.

2012. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát azért az elég erős túlzás, hogy csak kitűnőeket, de tényleg jó tanulmányi eredmény + jól megírt központi felvételi szükséges.
2012. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Jogos elvárás, hogy az elért pontokat kiírják, és ha már most alsó ponthatárt húztak, akkor azt is mondják meg. Ha a Szent István Gimnázium, a Teleki és a többi gimi veszi a fáradtságot, hogy kiírja az elért pontszámokat, akkor a Szent László Gimnázium is megtehetné! Így ezt csak sunyiságnak nevezhetném!!!
2012. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kissé kétségbe voltam esve, de most már megnyugodtam,köszönöm nektek!
2012. márc. 11. 16:42
 8/11 anonim válasza:
Mi ebben a sunyiság? Senkinek sincs köze hozzá az előtted, mögötted álló mennyit ért el.
2012. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érted el a szüks. ponthatárt
2013. márc. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem volt most szerencséd
2013. márc. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!