Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Szent István Egyetem...

Milyen a Szent István Egyetem épülete?

Figyelt kérdés
A GTK karé érdekelne, hogy milyen felszereltségre, állapotra. A pesti és a gödöllőiről is jöhet információ. :)
2012. márc. 6. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gödöllői vagyok. Az az épület és a környezete nagyon szép, mondhatnám azt is, hogy gyönyörű. :D Nagyon egyetemhangulata van. Egyszer voltam egy előadón belül is (bár amúgy elég sokat jártam oda régebben) és hát... valószínűleg nem a legmodernebben felszerelt egyetem. És nem a legjobb oktatású sem.
2012. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

akkor most mondok ellenvéleményt :D

voltam nyílt napon, nekem nem jött be annyira, számomra inkább középiskolai hangulata van, kicsit romos az épület néhány helyen, sok a lépcső..., de egyébként tetszett, ha nem vesznek fel a BGF-re, akkor szívesen megyek oda :)

2012. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az oktatással nem lesz probléma, hisz itt vannak a Corvinus után a legjobb tanárok.( [link]


Azért ha még valaki tud segíteni, megköszönném. :)

2012. márc. 8. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom a Budapesti-re jár, GTK-ra, és neki nagyon tetszik. Jó fejek a többiek is, a tanárok is. Az épület az nem éppen a legújabb, de ahogyan a 2. válaszoló is, ha nem vesznek fel nyáron a BGF-re, én is szívesen megyek a Szent Istvánra. :)
2012. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, hova jelentkeztél a BGF-en? :)
2012. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
turizmus-vendéglátás :) te?!
2012. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is régebben bgf-re akartam menni, csak sok ismerősöm lebeszélt róla, mert állítólag nagyon-nagyon szivatják a diákokat. Gyakran olvasok olyanokat, hogy csomóan önszántukból mennek el, mert utálják, míg a SZIE-ről még sosem olvastam semmi rosszat, mindenki imád oda járni, korrektek a tanárok, stb. Amellett a legtöbb helyen van egy lista, amin ott vannak az elfogadott iskolák és a Szent István mindig rajta van a bgf és corvinus után. Nyilván ilyen Zsigmond Király jellegű diplomagyárak nincsenek, de fölösleges azt hinni hogy csak a két nagy közgáz sulival lehet elhelyezkedni (édesanyám HR-es, onnan az infó). :)
2012. márc. 11. 08:53
 8/13 anonim ***** válasza:
én pénzügy és számvitel :)
2012. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is szerettem volna arra, de nekem még a turizmusos matekkal is nehéz lesz megküzdenem :DD
2012. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én is matektól parázok kicsit. :D bár most az érettségi évében nagyon ráálltam aztán amiket itthon írok érettségik mindig ilyen 80% körül sikerülnek, ami nem olyan rossz. Nyárra meg azt tervezem, hogy megtanulok integrálni + deriválni, úgy is az lesz a nehéz része a dolognak. Még esetleg pár mikro és makro könyvet kiolvasok. :D
2012. márc. 11. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!