Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsiek! Melyik iskola a jobb?

Pécsiek! Melyik iskola a jobb?

Figyelt kérdés
A pte gyakorló gimije a baits, a leöwey,vagy a janus?és nagy lászlóról mi a véleményetek?orvosira szeretnék menni,szóval fontos tantárgyak a :biosz,fizika,kémia,és a nyelv tanulási lehetőségek is fontosak
2009. jún. 6. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
leöwey német 2tannyelvű, itt a német és az angol oktatás erős és színvonalas. Más tárgyak is erősek. Ha jól tanulsz, innen is bekerülsz bárhova. De szerintem a többi is nagyon jó. Rajtad múlik majd milyen érettségit írsz, hány nyelvvizsgát teszel le.. Nem feltétlen az iskolában kell megszerezni a tudást. (gondolok itt egy különtanárra, vagy egy nyári nyelvtanfolyamra, melynek eredményeként ősszel vizsgázhatsz..)
2009. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Babits ( mert így kell írni és a többi is nagybetűs) biológia tanárát ismerem és az ott elég erős.
2009. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,gondoltam h mindegyiket nagy betűvel kell írni,csak siettem.amúgy mindenkinek köszi a válaszokat
2009. jún. 9. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Pécs legerősebb gimnáziuma a Janus Pannonius Gimnázium! (Dzsámitól nem messze)
2010. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Janus.
2010. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!