Érettségi szerzés?

Figyelt kérdés

Van 9-10 Előkészítőm+1 szakma. Most szeretnék érettségit szerezni.


Hogyan és hol tudnék ilyen sulit keresni Veszprém megyében?


2012. febr. 21. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Bemész egy suliba,és beszélsz az igazgatóval.Azért először vele és nem "kisebb" rangú személlyel,mert úgyis az ő áldásán áll vagy bukik a dolog,addig tehát felesleges akármilyen tanárt megszólítani,aki nem hozhat a sorsodról döntést.

Ha ő áldását adta,akkor már onnantól csak annyi a dolgod,hogy jelentkezz be az érettségire,készülj,tanulj,járj be esetleg órákra(ha hallod is az anyagot,az mindig megkönnyíti a tanulást)aztán vizsgázz le.


Szerintem ennyi.Annyi,hogy a ballagást,szalagavatót és az érettségi melletti sallangokat,körítést szerintem már buktad,azt ugyanis nem várhatod el szerintem senkitől,hogy ezekre az alkalmakra ajándékot vegyenek neked,meg felszalagozzanak,elballagtassanak...bár aztán ez már a sulin meg az igazgató rugalmasságán múlik...

2012. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!