Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tantárgy miatti csúszás...

Egy tantárgy miatti csúszás esetén is kell tandíjat fizetnem?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy egy tantárgy miatt nem tudok ebben a tanévben végezni, csak jövőre. Költségtérítéses vagyok. Egy tantárgy miatt is ki kell fizetnem az egész tandíjat? Vagy lehetséges mérséklés?
2012. febr. 20. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kell fizetni érte
2012. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tantárgyfüggő, mindenképpen kell fizetned
2012. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahova én jártam (Debreceni Egyetem) úgy volt, hogy a tandíjat lebontották kreditekre (tehát x ft/kredit). És ha nekem 20 kreditem volt abban a félévben akkor a 180000 Ft-os tandíj helyett csak 120000-et kellett fizetnem. A TO vezető azt is mondta hogy 10 kredit alatt ha végzős a hallgató akkor el is szokták engedni.


Persze ha nem adsz be költségtérítés csökkentési kérelmet akkor tuti az egészet kell fizetned! Úgyhogy érdemes megpróbálni!

2012. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze azt nem tudom hogy csökkentést csak 1szer lehet e kérni vagy többször is én államin kezdtem és 1 költséges félévem volt (az utolsó).
2012. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én most végzős vagyok, de ma kiderült, h egy tavaly nem teljesített tárgyat az idén nem hirdetnek meg csak jövő félévben. De ezenkívül minden megvan, szóval csak e miatt az egy tárgy miatt kéne egy félévet ráhúznom. Hát remélem egy miatt nem kell teljes tandíjat fizetnem:S De köszönöm a válaszokat. Egyébként az NYF-re járok. Ha esetleg valaki tapasztalatot osztana meg..
2012. febr. 20. 16:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem: minimum a tandíj 40%át...
2012. febr. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!