Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg teheti egy középiskola,...

Meg teheti egy középiskola, hogy emiatt ne vegyen fel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
9-es vagyok egy középiskolában, de váltani szeretnék egy teljesen más iskolára. Nos, ott az igazgató azt mondta, meg kell írnom újra a központit. Megírtam(mert újra kezdeném a 9-et, évismétléssel, és úgy jelentkezem mint egy 8-os). De a jelentkezési lapnál gondok akadtak, megkérdeztük megint az igazgatót, és azt mondta, hogy úgyse fognak felvenni de azért próbáljam meg. Megtehetik, hogy ezért, mert nem 8-os vagyok, elintézik valahogy hogy nem vesznek fel?
2012. febr. 18. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
az iskola joga eldönteni h felvesznek e téged :)
2012. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az iskola joga, de akkor eddig miért hitegettek azzal, hogy úgy felvételizem oda mint egy 8-os? Aztán most kiderült, hogy ezt nem is lehet így. De beadtam a papírt, meg mindent. Csak nemtudom jogszerű-e az, hogy valahogy kihúzzák a nevemet a listából, vagy szándékosan hátrébb raknak, vagy lepontoznak szóbelin csak hogy esélyem se legyen?
2012. febr. 19. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdés jó, válaszolni csak ők tudnak
2012. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. febr. 19. 01:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, és úgy kezeltek mint egy normál 8-ost.
2012. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ez egy paraszt igazgató. Ilyen helyre ne vágyj. Milyen okból mennél át másik suliba? És honnan, hová? Írásbelid hogy sikerült?
2012. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szeretnék bejutni! :( De szerintem esélyem sincs. Nem szeretném publikálni, de ha érdekel írj egy privit és szívesen leírom!
2012. febr. 22. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!