Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova érdemesebb jelenkezni:...

Hova érdemesebb jelenkezni: oda, ahol van olyan szakirány, ami érdekel, vagy oda, ami közelebb van?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a szak, csak 1,5 óra vonattal az út az előbbihez, utóbbihoz 30 perc és nincs vonatozás.
2012. febr. 16. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Most akkor ugyanaz a szak? akkor az a kérdés h melyik iskola a jobb? Akkor melyik iskolákról van szó? nem értelek...
2012. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy oda jobb, ahol az van, ami érdekel.

Gondolj bele, most +1 óra vonatozás, de ara tanítanak meg, ami érdekel is, és szívesen műveled.

Ha a közeélebbibe mész, akkor megspórolsz 1 óra vonatutat, cserébe olyat fogsz tanulni ami nem is érdekel, és nem fogod szívesen csinálni.


Amúgy nem kibírhatatlan 1,5 óra vonatozás, én épp 1:45 perce ülök vonaton, tartok hazafelé egyetemről, és még élek :D (És még nem vagyok otthon :()

2012. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!