Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik lehet vonzóbb iskola...

Melyik lehet vonzóbb iskola az Audi számára?

Figyelt kérdés

BME - logisztikai mérnök

Corvinus - bármi a gazdálkodástudományi karon


2012. febr. 13. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

SZE gépészmérnökin vagy Közlekedésmérnök Logisztika szakirányon.


Komolyan mondom.

2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elhiszem, de szeretnék valami jobb helyre menni, és koleszban. győri vagyok, ott kollégiumot (önállóság, közösségi élet, információáramlás, többiek esetleges segítsége) nem kapnék. és ha az audi mégsem jön össze, akkor inkább bme, vagy corvinus, mint sze. szeinrtem.
2012. febr. 13. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a gépészmérnöki szak is szóbajöhet, akkor felvételi pontjaidtól függően az Óbudai Egyetemet is ajánlhatom, minthogy az Auditól nálunk rendszeresen érdeklődnek végzettek iránt. (Nyílván lehet/valószínű hogy más intézményekben is keresnek)
2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha győri vagy akkor tényleg SZE-t ajánlanám továbbra is persze Te tudod. Az önállóságot később is elkezdheted...


Egy gépész vagy Közlekedésmérnöki képzés színvonala itt is magas, csak a BME hype miatt gondolják sokan, hogy jajj BME az sokkkkkkkal jobb sokkkkkkal... Aha... :)


Erre szoktam mondani a BME-n a szar is illatosabb :o)


Persze Te tudod.

2012. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem gondolod h nem véletlen a hype a BME körül?:)

a bme-n van egy AUDI részleg kb., nyilván azért mert nagyon rossz diplomát kapsz.:S

2012. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A SZE-n konkrétan AUDI tanszék van... De gondolom erről nem tudtál, mert csak a BME és csak a BME :)
2012. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy győri egyetemen, ahol van járműmérnöki kar is kicsit érdekes lenne, ha nem lenne vmi audival kapcsolatos dolog nem gondolod? :)

kecskeméten is nyilván van a mercedesnek vmi részlege, de attól még ez nem azt jelenti h máshonnan nem is mehet oda ember...

de már kicsit elegem van ezekből a "BME az csak hype" dolgokból. ha tényleg így van a munkáltatók miért ezt gondolják a legjobbnak? mutassál már nekem egy olyan statisztikát vagy kimutatást, amiben a SZE az első... de nyilván ez mind csak a bme hype, az még véletlenül sem lehet, hogy igazak a statisztikák. A BCE is nagyon rossz egyetem, meg az ELTE is, csak a hype miatt van az egész. a legjobb egyetemek azok, amik a rangsor végén vannak mindig.

2012. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!