Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Ságvári...

Mi a véleményetek a Ságvári és a Deák angol tagozatáról?

Figyelt kérdés
a Ságváriban az nem tetszik,hogy annyira utálja a radnótit
2012. febr. 5. 10:43
 1/3 Nevaeh ***** válasza:
Szerintem a Deák jobb,mostanában a Ságvárinak nagyon romlik a színvonala.
2012. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a Ságvári, én azt jelöltem elsőnek. Ma megyünk az írásbeli eredményéért, remélem jó lett, és felvesznek.

a Deák hát nem tudom. azt mondják nem jó, de én is gondolkoztam rajta. az angol két tannyelvűje biztos siker szerintem...

2012. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első: ságvári színvonala romlik?! Besz*rok :D

Lehet, hogy régen jobb volt a ságvári, de egyelőre sajnos a deákos színvonal csökken rohamosan. Legalábbis én így hallottam, és jelenlegi deákos tanár is ezt mondta.


Ságvári angol azért jó mert 11. évfolyamtól választhatsz más emelt szinten tanult tantárgyakat, meg elvileg az a legkönnyebb tagozat ott-mármint ságváris színvonalat nézve :D


A deák angol kéttannyelvűről csak jót hallottam.

2012. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!