Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Gazdasági Főiskola...

Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Milyen az oktatás színvonala, mennyit ér az itt szerzett diploma? Milyen a hallgatói élet?

2012. febr. 4. 16:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan rangsorolnátok a fentiek alapján a BGF karokat?
2012. febr. 4. 16:01
 2/4 delusion ***** válasza:

Én nem ide járok, de egy ismerősöm már sokadik évét tölti a BGF-en (idén az utolsót, valószínűleg).

Ha a vidéki két kart nem nézzük, akkor ugye adott a PSZK, a KVIF, és a KKK. Jómagam a PSZK-ra felvételiztem, mivel az egyik legerősebb pénzügy-számviteles diploma az országban. Cserébe persze eléggé nehéz, de aki elvégzi, annak szerintem komoly megélhetési problémái nem lesznek az életében...

A KVIK/KKK párosról nem tudok semmit, úgyhogy látatlanban nem sok értelme lenne írni róla. Ellenben a fentebb említett ismerősöm egy barátjával egyetemben hosszú évek után átment a Külkerről a KVIF-re, mert számára nem igazán volt nyerő, szétszívatták a fejét.


Ne az én válaszom legyen a mérvadó, de gondoltam megosztom.

2012. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 delusion ***** válasza:
a félreértés elkerülése végett: szóval ide felvételiztem, de végül az SZTE-re vettek fel, gazdinfóra.
2012. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!