Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012 szeptemberétől BGF?

2012 szeptemberétől BGF?

Figyelt kérdés
Jön valaki KVIK karra szeptembertől?
2012. febr. 3. 23:49
 1/7 anonim válasza:
hol van még az?? de te nagyon biztos vagy magadban
2012. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mivel állami nem indul, csak költséges, ezért igen, az vagyok.
2012. febr. 4. 00:15
 3/7 anonim válasza:
58%
Attól függetlenül a ponthatárok szerintem eléggé meg fognak ugrani ktg.térítéses képzésnél is. Sajnálom azokat a tehetséges diákokat, akik a anyagi okokból nem tudnak majd tovább tanulni...
2012. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a rektor azt mondta a nyiltnapon, h mivel nem indul allami, ezert a ktg-nel leviszik a minimumra a ponthatart..hogy ez valoban igy lesz, azt nemtudom. Bar nekem ha jol megy minden 460 korul lesz a pontom, ennyivel csak felvesznek ktg-re.
2012. febr. 4. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A rektornak nem sok beleszólása van a ponthatárokba. Ő csak a keretszámokat döntheti el, onnantól kezdve a jelentkezők eredményei döntenek. Úgyhogy azért erre ne építsetek.
2012. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy 460 ponttal én is biztos lennék magamban :)
2012. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon remélem, hogy elég lesz..
2012. febr. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!