Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ballagási tarisznyát adunk a...

Ballagási tarisznyát adunk a 8. osoknak, milyen poénos dolgok kerülhetnek bele?

Figyelt kérdés
De nem csak poénos hanem nálatok szokásos dolgok is érdekelnek!
2012. jan. 25. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A klasszikus dolgok:

- egy kiszárított pogácsa, max 200 ft-os nagyságú és lapos legyen, úgy kb egy, másfél centis... ha most megsüttetitek, és hagyjátok száradni, jó lesz. Útravalónak.

- nekem még 1 ft-os tettek bele 2002-ben, de ti tegyetek 5 ft-ost, ez is útravaló.

- kis tégelyben valami vörös lötty, elvileg bor van benne, gyakorlatilag víz és ételszínezék. Egy felesleges példányt megkóstoltam, pocsék íze volt :D. Ez is útravaló.

- egy kis bársonyborítású emlékkönyv, üres lapokkal.

- emlékkönyv helyett van, hogy az iskola csináltat bársonyborítású, Ballagás című kis könyvet, amiben versek vannak, igazgató írásai, osztályfőnök írása, stb.

- ha van, a ballagó osztályról egy fénykép, vagy az iskoláról, esetleg mindkettő, vagy a ballagó osztály a suli előtt.


Poénos dolgot nem nagyon szokás beletenni, nem erről szól, és a tarisznyába több nem is nagyon fér.

2012. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Poénosra azért gondoltam,mert hallottam olyat,hogy az ofő az érettségi előtt egy pici csomag mákot adott minden diáknak,amit aztán el kellett vinniük magukkal az érettségire.

2012. jan. 25. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Na igen, ez a mák egyedi, erre nem is gondoltam, ez jó ötlet :D.
2012. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk száritott pogácsát,1 dinárt(Szerbiában élek),egy idézetet,egy elhegyezett ceruzát és egy kisebb zacskó földet szokás belerakni.:)
2012. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez a ceruza tök jó!
2012. febr. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!