Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha lezárta az ETR a vizsgára...

Ha lezárta az ETR a vizsgára jelentkezést, semmilyen módon nem tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés

Tehát a tanulmányi felelős vagy a TO vagy bárki, bánom is én, nem tud felvenni az adott vizsgára?

Mert a múlt héten volt egy írásbeli vizsga, azt ígérték, hogy ma felteszik az eredményét, de még mindig semmi. Én meg tudom, hogy buktam, így egyfolytában tanultam azóta. Viszont 1 óra múlva lezárja az ETR a vizsgaidőpontot.

Nagyon kivagyok, tanulni sem tudok, mert a jövőhéten még lenne egy UV-m. De ha a holnapi vizsgára nem tudok elmenni, borul minden. :(


2012. jan. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj a TO-nak, szerintem ők meg tudják oldani, vagy írj a tanárnak, hogy mivel nem írta be a jegyet, így nem tudtál jelentkezni, szerintem be fog engedni vizsgázni.
2012. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem jelentkeztem az egyik vizsgámra, viszont csak egy időpont volt kiírva, mert igazából nem is vizsga volt, hanem órai referátumra kaptuk a jegyet. A tanár pedig meghirdetett egy másikat és arra tudtam jelentkezni. Meg volt egyszer, hogy szakdolgozati konzultációra fel voltam jelentkezve vizsgára, de másik tanárhoz, írtam egy kérvényt és átírták jóval a lezárás után, már majdnem vége volt a vizsgaidőszaknak is.
2012. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanárnak írj ilyen esetben.
2012. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, olvastam a válaszokat, csak nem akartam válaszolni, mert nagyon nagy szükségem volt az IDŐ-re. :D

Sikerült megoldani és meglett a kettes! :)

Köszönöm szépen még egyszer! :)

2012. jan. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!