Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A suliban az ötödik padban...

A suliban az ötödik padban ülök leghátul, a táblából nem látni semmit, és az alapzaj miatt a tanárból sem hallok semmit. Miért ne facebookozhatnék egész órán? A tananyagot úgyis csak a könyvből tudom kiírni, az említett okok miatt.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

én aztán nem akarok osztálybalhét, hogy kiutáljanak...

A táblát szerintem te sem látnád ilyen távolságból és szögből. Ha fel van kapcsolva a táblai világítás akkor csillog a mocsok rajta, ha le van kapcsolva, akkor mintha egy kútba néznél. Persze le lehet mosni (a takarítók nem teszik), de kb 3 óráig tart ki, utána megint tiszta redva.

2012. jan. 19. 20:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak én látom úgy,hogy csak kifogást keresel arra, hogy órán ne a tanárral foglalkozz?

Ilyne problémák minden suliban adódnak, nálunk is volt ahonnan rosszul lehetett látni a táblát. Nálunk is volt 5. sor (sőt, képzeld egyetemen van 32. sor is és onnan is látni kell a mindüssze 2x nagyobb táblát) 450 ember alapzaja mellett pedig hallani a tanárt.

Magad uram ha szolgád nincsen ha nem látod a táblát ülj közelebb és irány a szemészet.

2012. jan. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg kifogás-keresésnek hangzik.

Vagy azt akarod tőlünk hallani, hogy igazad van, felejtsd el az iskolát, facebook-ozz csak?? Ezt nem fogod hallani, tőlem legalábbis biztosan nem.

Van egy valós problémád, megértem egyébként, nekem is volt hasonló - tessék megoldani!

Az életben ennél csak nagyobb problémáid lesznek. Majd, ha a munkahelyeden sem megfelelő valami, akkor is facebook-ozni fogsz ahelyett, hogy dolgoznál?

Szerintem páran elvégezték már azt az iskolát, nyilván a te helyeden is ültek már... Vagy ők megoldották. Nem lehet azt a termet átrendezni? (A padon nem csak a "hagyományos" elosztásban lehetnek egy teremben, sok megoldás van még, és ezeket pl. pont ilyen esetekben szokták alkalmazni.)

Találd fel magad, és, aki megutál érte, az üljön a te helyedre. Ennyi.

2012. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

4es padok vannak, csak 36 helyett 37-en lettünk idén.

És mi az, hogy meló helyett?

2012. jan. 20. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!