Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi vizsgák nyilvános...

Az érettségi vizsgák nyilvánosságra hozott adatainál?

Figyelt kérdés
Ott van a középfokú kémia érettséginél 20 kisérlet, meg a témakörök a szóbelihez. Akkor szóbelin csak ez a 20 kisérlet közül kell valamit elvégeznem, meg a szóbeli témakörökből kérdezhetnek csak?
2012. jan. 14. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Drága hercegnő!


Azok azért vannak ott, mert azokat a középszintű történelemérettségin fogják kérni....


Üdvözlettel: egy vegyészhallgató

(Gondolom nem érzékeled az iróniát, mert sajna a szövegértésed sem a legfényesebb, ami azért majd kelleni fog érettségin is, illetve egyetemen is. Ha pl. gyógyszerész, ne adj Isten orvosira kell az emelt, tégy egy szívességet az emberiségnek, és bele se kezdj. Ha vegyésznek készülsz, akkor meg készülj fel rá, hogy kiadnak 30 receptet 2 napra, tanuld meg, és csináld meg laboron magadtól, ha kérdezel, akkor bukta :) Pusszantás :))

2012. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
-.-" Képzeld, pl középiskolai felvételin volt olyan hogy PRÓBAFELADAT!! Ergo, mást is adhatnak. A kémiatanárom azt mondta, hogy mást is adhatnak, de az oh.gov.hu-n olvasottaktól elbizonytalanodtam. Ezért kérdeztem meg.Ennyi erővel te meg kösd fel magad, mert ennyi empátiával rendelkező embernek élnie sem kéne. Pusszantás!
2012. jan. 14. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:

ma 19:13


anno talán te bénább voltál, mint a kérdező, ezért viselkedsz ennyire ostobán. gratulálok.

2012. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
75%-os, köszi, én is így gondoltam :)Nem érdemes vele veszekedni, mert ahogy Balassi Bálint is megmondta már régen: "Ki a szarral hadakozik, szaros lészen az maga is":DDD
2012. jan. 15. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
úgybizony!! :)
2012. jan. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, ha nem érzékeled a kritikát, akkor most megfogalmazom újra, mindenféle sértő szándék nélkül...


Ami ott van fent, az egy ajánlott tematika, a tanárod állíthat össze más tételsort, nekünk is csak hasonlóak voltak a tételek, nem ugyanazok, de persze volt átfedés.


A többit tartom, szövegértési készség kell, mert... áhh ezt már leírtam miért.

Ha meg érettségizel kémiából, akkor valószínűleg készülsz rá, olyat nem kérdeznek, ami nem volt tananyag, szóval az érettségi no para, egyetemhez meg sok sikert...


Első voltam sziasztok

UI.: Nem minden szar, ami nem tetszik

2012. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na végre visszavettél abból a hatalmas arcodból!

Elvileg ez bizonyos Budapesti középiskolákra vonatkozik.(tanárom megkérdeztem) Köszönöm a jókívánságot az egyetemmel kapcs.ban, igyekszem!

2012. jan. 23. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, hatalmas az arcom, én küldtelek el, hogy akaszd fel magad. Kissé ironikusan fogalmaztam meg a véleményem, ez tény, de szokj hozzá, egyetemen ez a mindennapos. Ha nem tetszik valami, akkor tégy úgy, mintha nem is hallottad volna...


Az, hogy nem érted ezeket, nem az én hibám...

2012. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Azzal az idióta fennhéjazásoddal van baj, ahogy előadod, hogy csak te vagy képes végigszenvedni az egyetemi elvárásokat. Ha valaki csak az egyetemmel tud dobálózni, az régen rossz. Fogsz te még lesni nagyokat abban a kicsi jelentéktelen életedben.
2012. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!