Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem - valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar-án van egy szak: Védelmi igazgatási. Ide kell alkalmassági, vagy nincs fizikai, pszichológiai felvételi? Mert úgy tudom, ez civil képzés, és ide nem kell, csak a katonaira. De nem vagyok benne biztos. Van valaki aki esetleg ide jár, vagy jelentkezik és tud róla biztosat? Levelező szakra bárki jelentkezhet, vagy csak olyan, aki már ilyen területen dolgozik?
2012. jan. 14. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy ez civil képzés, bárki jelentkezhet erre a szakra és nincs felvételi!De sajnos önköltséges..
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólónak mindenben igaza van. Üdv: egy HHK-s.
2012. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!