Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek: van egy...

Ti mit tennétek: van egy német tanárnőd akihez nagyon ragaszkodtok és nagyon szeretitek őt! és ha rossz kedvem van oda megyek és megvigasztal csak szerintem az egy kicsit fura hogy ennyire szeretek egy tanárt. Olyan mintha a második anyukám lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi idős vagy.

Az nem baj, ha jó a kapcsolatod a tanárokkal, nekem is mindig az volt.

Csak ne vidd túlzásba. De, hogy mi a túlzás, az sok mindentől függ, többek között tényleg a korodtól is.

2012. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

májusba leszek 14 ...

de tényleg nagyon szeretem meg ragaszkodok hozzá !

és szerintem lehet hogy már kezdek túlzásba esni ...

az a baj ha én valakit megszeretek azt tényleg nagyon szeretem

2012. jan. 8. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, lehet, hogy kicsit beleszerettél. Ez természetes ilyen korban, majd elmúlik. :)

Lányként meg semmi gond, csak tényleg ne vidd túlzásba.

2012. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lány vagyok :)

és oké próbálok változtatni :)

2012. jan. 8. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs hogy megkérdezem,de milyen szakja van még ha van?téged csak németből tanít?amúgy szerintem lehet olyan,de ez több mindentől függ.otthon minden rendben?ha nem ,akkor azért.nem baj az:)
2012. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!