Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha matekból emelt szintű...

Ha matekból emelt szintű érettségit, és kémiából középszintűt teszek, hová tudok menni továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Mármint szakirányra vagyok kiwi, nem sulira. Vmi vegyészmérnök? vagy mi?
2009. máj. 19. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik ez a bizonyos felvi.hu nevezetű oldal, amit ezen témakörben oly' sokszor emlegetnek. Ott le van írva mindegyik egyetem minden egyes szakjához, hogy mely tárgyak az érettségi követelmények. Megkeresed azokat, amelyeknél a matematika és a kémia megtalálható, aztán válogatsz. Apróság: léteznek szakirányok, de amire te gondolsz, azt alapszaknak hívják.

(a "kiwi" szót pedig nem tudom, hogy hoztad bele a kérdésbe, hacsak nem a "kíváncsi" egyik hülye rövidítéséről van szó)

2009. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
google a barátod :D Kb 50 szakra jó ez ha még nem többre!
2009. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!