Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az elején vagy a végén érdemes...

Az elején vagy a végén érdemes vizsgázni?

Figyelt kérdés

Pénteken vizsgázok egy nehéz tárgyból az egyetemen. ÖSszesen 10 ember mehet vizsgázni, vagyis már 7 mert abból visszamondta 3. Az elején érdemes vizsgáznom vagy a végén ?


Én vagyok az egyedüli fiú a 7 ből.


2011. dec. 21. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem középtájon.Akkor lesznek előtted,akiktől kérdezősködhetsz a vizsgáról,de nem maradsz a végére,hogy órákig ott ácsorogj a folyosón izgulva.
2011. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem meg mindenképp az elején, a legjobb ha veszel egy nagy levegőt, és te mész be legelsőnek! Erre több indok is van:

1. Még jókedvűek pihentek a tanárok. Minél később mész, annál több baromságot kellett már végig hallgatniuk, annál idegesebbek és türelmetlenebbek mert mennének már haza...

2. Ha elsőnek mész nincs összehasonlítási alap... Tehát nem lesz az, hogy nem is volt olyan rossz ez a felelet, de az XY ezerszer jobb volt, tehát akkor te kapsz egy kettest, XY pedig egy ötöst (holott alapesetben mondjuk a tiéd is megérne egy négyest)

3. Ha elsőnek mész, akkor még az összes tétel bent van, tehát meg van az esély, hogy kihúzd, azt, amit biztosan tudsz és jól el tudsz mondani. Minél később mész be annál valószínűbb, hogy valaki már kihúzta azt a tételt, amit igazán tudnál ( a tételeket visszatenni meg általában nem lehet)


Én mindenképp elsőnek mennék, illetve elsőnek is szoktam menni vizsgák alkalmával!

2011. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!