Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki, aki újra...

Van itt valaki, aki újra jelentkezett érettségire valamiből, és már rég nem volt középiskolás?

Figyelt kérdés

Pontosan hogyan történik? Be kell küldeni egy jelentkezési lapot? Mit kell csatolni hozzá? No és mit jelent az, hogy területileg illetékes kormányhivatal? Ha eddig Pesten laktam, nem jelentkezhetek ott, mert hivatalosan Vas megyében lakom?

Előre is köszönöm!


2011. dec. 19. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

igen én már tettem ismétlőt és most megint fogok szóval, letöltöd jelentkezési lapot oh.gov.hu-ról majd nemtudom mikor rakják fel de felgfogják nézegesd majd néha, mert február 15. a határidő!

de azért ezt jó ha elovlasod:

[link]

"Általános tájékoztató az érettségi vizsgára történő jelentkezésről" ezt olvasd el!!!!!

levan írva, hogy mit kell csatolni hozzá, bizonyítvány, érettségi stb... másolata

hát am nemtudom, hogy bele-e kötnek melyik kormáynhivatalnál jelentkezel, szerintem nem, de kérdezd meg fórumon vagy nézz körül a GYIK-ban v érdeklődj telefonon!

Bár benne van a tájékoztatóba, de azért leírom h ha emeltre mész akk célszerű ezt az utat választani, ha középre akkor besétálsz egy középsuliba és jelentkezel ott.

2011. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És fizetni majd vizsgán kell?

2011. dec. 21. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
nem a vizsgán hanem amit elküldesz majd letöltött jelentkezés lapot stb.. hozzácsatolod a befizetést igazoló szelvény másolatát, majd ezis benne lesz, hogy hova kell utalni pénzt magyarállamkincstár.....!
2011. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!