Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes iskolát váltani?

Érdemes iskolát váltani?

Figyelt kérdés

11-es vagyok, egyházi gimibe járok magyar tagozatra. Nem igazán szeretem ezt a sulit, mert a tanárok mindig követelőznek, közben pedig órára sem járnak be, csak dolgozatot íratni, a suli színvonala is romlott az elmúlt évekhez viszonyítva.. A társaság inkább cicababákból meg pávákból áll..

Már tavaly eldöntöttem, hogy építőmérnök szeretnék lenni, a városban van is egy építőipari középsuli, ahol már tanulhatnám azt, amit szeretnék.. Magyarral úgysem lehet elhelyezkedni sehol sem..

Anyáéknak panaszkodtam már nem is egyszer az elmúlt 2,5 évben, de azt mondták, hogy maradjak a s.ggemen... Szerintem felesleges még végigszenvedni a következő 1,5 évet..

Mit gondoltok? Érdemes iskolát váltani?


2011. nov. 29. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,érdemes váltanod.Ha építészmérnök szeretnél lenni,akkor meg pláne.Ha jó vagy az olyan tárgyakból mint pl. matek,akkor mindenképpen próbáld meg!

Hozzánk is jött egy lány,mert orvos szeretne lenni és az előző suliban nem tanult kémiát,így persze még esélye sem lett volna.

Ha ez az álmod és tényleg ezt szeretnéd,akkor vágj bele :)

2011. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Váltottam és nem bántam meg.. :)
2012. márc. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!