Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » IBS-ről esetleg tapasztalatok?...

IBS-ről esetleg tapasztalatok? Vagy vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért érdekelne,mer jövőre ha minden igaz oda fogok járni...apa csak ezt a sulit engedi,de végül is semmi problémám vele.Véleményeket esetleg tapasztalatokat várok! Köszönöm! :)
2011. nov. 25. 08:08
 1/3 Antimod ***** válasza:

Nem jártam oda, így ne legyen mérvadó, amit mondok. De több IBS-ban végzett embert ismerek: egyik a főnököm volt, másik a kollégám (egyelőre még magasabb beosztásban), egy volt osztálytársam pedig bróker lett külföldön. Azaz nem megy rosszul nekik.


Mondjuk azt hallottam, a sulit magát nehéz elviselni a sok sznob miatt, akiknek apuci vette a BMW-t, hogy be tudjon valahogy menni (néha) a pici fia/lánya.

2011. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apa csak ezt a sulit engedi LOL.


Az IBS egy magániskola, szóval kb olyan szintű lehet mint a többi: Zskf, BKF, KJF, GDF stb......

2011. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet,én majd posztgraduális diplomát akarok ott csinálni.Szerintem a képzés maga kiváló mert gyakorlatias teljesen,és kapcsolati tőke,munkával,vállalkozással gondod nem lesz az tuti,és nem majd felvesznek 120 nettóé aztán örülj,hanem kinyillik előtted a kapu főleg külföldön.A társaság szerintem meg céltudatos lehet,nem ilyen beb@szunk mindennap hanem tényleg ott céltudatos emberek vannak,mert ebben nőttek fel,sznobok lennének lehet de mellette biztos sikeres is meg lesznek is.

Érdemesebb mint egy Corvinus,a Corvinusról semmi jót nem hallottam,egy két emberről hallottam,hogy 120 nettóért gürizik,no comment erre.

IBS-eket meg hallottam,hogy kint van nemzetközi cége Bécsben,a másik külföldön dolgozik nem kevés pénzért.

Jól jársz csak.

2013. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!