Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE fizika szakának hol...

ELTE fizika szakának hol találom az elérhetőségét?

Figyelt kérdés
Csillagászat szakirányon szeretnék fizikát tanulni és lenne pár kérdésem, de sehol nem találom az elérhetőségét a fizika tanszéknek, se semmilyen másnak.
2011. nov. 25. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de ha ez sem megy, akkor ne akarj egyetemre menni.

[link]

2011. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, végül is az asztrofizika abból áll hogy egyetem elérhetőségét kell megkeresni, amihez én hülye vagyok. Hétfőn még az iskolából is kiiratkozom és elmegyek csövesnek, hisz én már csak arra vagyok jó, már ha nem becsülőm túl magamat. Kösz a segítséget.
2011. nov. 25. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük rendbe a dolgokat! Csillagász úgy lehetsz, hogy fizika vagy földtudomány szakra jelentkezel, és egy év után szakirányválasztásnál a csillagászatot jelölöd be. Olyan, hogy fizika tanszék nincsen, Fizikai Intézet van, de azt hiszem a csillagász tanszék a Földtudományi intézethez tartozik. Mindenesetre azt javaslom, hogy a Felvételi Irodát keresd meg, ők biztosan tudnak segíteni bármilyen kérdésben:


[link]

2011. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!