Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek a Szegedi...

Mi a velemenyetek a Szegedi Deak Ferenc Gimnsziumrol?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
életemben nem hallottam róla. Miért ilyen tingli tangli iskolába jelentkezel?
2011. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

oda jártam suliba :)

Mire vagy kíváncsi?

2011. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia utolso:)


Hat arra lennek kivancsi hogy nehez-e a felveteli,4-5-sel be lehet-e jutni ,milyenek a tanarok, milyen a human szak


Koszi elore is

2011. nov. 13. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 2008-ban ballagtam onnan, azóta volt tanár csere, de a humán szak nagyon jó, én általános tagozatos voltam. A suli a megye 3., 4. legerősebb sulija. Mindenkinek van saját szekrénye, ahová lehet pakolni.

A tanárok között sok szigorú van, de vannak lazább fajták is.

A tesi keretében akkor volt 2 év úszás, de télen pl. úszás helyett korizni mentünk vagy tekézni vagy bowlingozni.

2011. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kimaradt, hogy a humán tagozaton is kötelező 2 nyelvet tanulni.

Mikor én jártam oda, akkor a humánosok nagyon jó osztályfőnököt kaptak ki. Az osztálylétszám 30 körül mozog.

2011. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia:)


Koszi a hasznos valaszt;) Meg annyit elmondanal hogy neked kb. milyen jegyeid voltak hogy felvettek


Koszi

2011. nov. 13. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor én jelentkeztem, akkor az volt az utolsó év, mikor felvételi nélkül felvettek általános szakra. 4-es és 5-ösök voltak.

Nyelvi órán a humánosokkal együtt voltunk és náluk volt felvételi teszt, de állítólag nem volt nehéz. A jegyeik négyesek és ötösök voltak, biztos nem lesz gond a bekerüléssel. :)

Földrajz, kémia csak 2 évig van, ha nem tanulod emelten.

2011. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!