Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Szegedi...

Mi a véleményetek a Szegedi Déri Miksa nevű szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

Mennyire számit jó iskolának?

Tapasztalatok?

Itt a honlapja is: [link]


2011. nov. 10. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én azt hallottam, hogy eléggé erős suli. Az én apám oda járt, de megbánta, hogy oda ment.Sokat kellett tanulnia és az iskolatársai nagyon kevés része maradt csak azon a területen, amit tanultak. Mondjuk azóta már nagyon sok idő eltelt, biztos, hogy változot, úgyhogy nem akarom elvenni a kedved. =)

De az biztos, hogy mielőtt oda jelentkezel gondold át, hogy tényleg akarsz-e oda járni, és hogy tudnád-e a szaktól függő kiemelt tantárgyat napi több órában tanulni.

2011. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény suli, viszont, ha elvégzed nagy eséllyel viheted többre is, én egyéb okok miatt csak 2 évet jártam (9.-10. osztály) a Déribe elektronika szakon, de akikkel együtt voltam egy osztályban mind BME-re, GAMF-ra, PTE-re és egyéb elit iskolákba jutottak be simán
2011. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kemény gépészeti(?) iskola, nem igazán tudom, lány vagyok, ez meg fiú suli. De annyit tudok, hogy nem a leghülyébb szefósok járnak oda.
2011. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
könnyű bekerülni de nehéz elévégezni
2012. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!