Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen/melyik sulit ajánlanád?

Milyen/melyik sulit ajánlanád?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és itt a pályaválasztás a nyakamon és nem tudom mi legyek.Átlagom 4,3-4,3 között mozog,szeretem az irodalmat,törit,matekot,angolt és a kémiát.Mindből 5-ös vagyok de nem tudom mit kéne kezdenem ezzel.Gimnáziumba nem mehetek bizonyos okok miatt.Békéscsabán ilyen eredménnyel mely iskolákat ajánlanátok?
2011. okt. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

öhm... passz Csabán csak egy suli jut eszembe ami nem gimi (mert ugye bár giminek ott az Andrássy(egykori Rózsa), a Széchenyi) szal ami Békéscsabai és nem gimi az a Vásárhelyi Pál, ez egy építész/mérnök szakközép pontosan nem tudom, én nem Csabán járok gimibe, de egy jó barátom ide jár magas építésznek tanul, meg van ilyen híd és mély építő náluk meg ilyenek asszem... Am elég jók az eredményeid, legalábbis sztem miért nem mehetsz gimibe persze ha nem akarsz válaszolni nem muszáj. Am biztos van még szakközép Csabán, nem jött még ki az idei felvételis könyv amiben össze vannak szedve a sulik? Vagy már nem nyomnak olyan könyvet, mikor én felvételiztem volt ilyen könyv.

17/L

2011. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van még ilyen könyv rendeltem is csak nem jött még meg :S A gimit azért nem akarok mert a családban is ott végzett egy ember(uncsi tesóm)és 1 vet hagyott ki mert nem jött össze a felvételije meg minek tanuljak 4-5 éven át szinte semmit?A gimi az az általános iskola egy tovább fejlesztett részletesebb oktató intézmény...szerintem de javíts ki ha tévedek :) gondolkoztam rajta de aztán a nyílt napra se mentem el.A Széchenyi nem gimi.(nem tudom hogy az volt e de most nem az)
2011. okt. 24. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokkal többen jutnak be gimnáziumból a felsőoktatásba, mint szakközépből.
2011. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!