Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi ANK jó iskolának számít?

A pécsi ANK jó iskolának számít?

Figyelt kérdés
Angol kéttannyelvűre szeretnék járni ide, de sima emelt angol is jó, csak a lehető legerősebb iskolába mennék pécsen. Jó az ANK vagy mit javasolnátok még?
2011. szept. 27. 12:52
 1/5 anonim válasza:

Szia

Bár már 3éve végeztem, de az ANK nem erős suli. Inkább közepes csak. Kéttannyelvű oktatást szerintem a pécsi iskolák 90%ában találni fogsz. Azt, hogy hol kimondottan jó azt nem tudom neked megmondani. De felsorolok egy két sulit ami erősnek számít. Leöwey, Janus, Babits, a Radnótit is sokan ide sorolják bár sztem az nem az (ott végeztem). Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Remélem segítettem.

2011. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod most már csak Leőwey és Babits között vacilálok =)
2011. szept. 27. 14:40
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok.

Akkor viszont Leöwey :-)

2011. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont most beszéltem tesómmal, hogy gyakran hallottam, hogy a Babitsban olyan barátságtalan a környezet, elnézést a Babitsosoktól.. És azt, hogy a Leőweyben jobb a társaság, remélem majd jól sikerül a döntés =)
2011. szept. 27. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én az ANK-ba jártam és most ott dolgozom is. Nagyon jó közösség, rengeteg program a Nevelési KÖZPONT mivolta révén. Személy szerint azt tapasztaltam, hogy akik a nyelvi osztályokba járnak, erős osztályba kerültek, semmivel sem szinvonaltalanabb, mint a másik elitnek mondott iskolák. Anyanyelvű tanárok, sok külföldi út, cserediák-rendszer.

Remélem sikerül a legjobb döntést hozni, és ajánlom még, hogy ha van rá módod látogass el az intézményekbe, és "szagolj bele" a légkörbe.

Sok sikert!

23N

2011. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!