Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti vagy Levelező tagozatos...

Esti vagy Levelező tagozatos lehetnék 15 évesen? (9. osztályt kezdtem nappalin)

Figyelt kérdés
Mert felmerült bizonyos okokból, hogy ismét magántanuló lennék, de úgy gondolom középiskolában már nehezebb lenne ez ,mint általánosban. Estin és levelezőn meg azért kapnék némi segítséget.
2011. szept. 20. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kizárt.betöltött 18. életév a feltétel
2011. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magán tanuló lehetsz nagyon indokolt esetben.
2011. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A magántanulói jogviszony létesítésével tisztában vagyok, voltam már.

Köszönöm a válaszokat! Hát, akkor most ez csalódás volt, reméltem, hogy nem kell megbírkóznom az egész éves anyaggal teljesen nulla segítséggel. Remek. :)

2011. szept. 20. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy miért akarsz magántanuló lenni? De magántanulóként sem kell egyedül megbirkozni a tanulni valóval, járhatsz különtanárhoz, vagy bemész az isibe néhány órára. Ahol anyu tanít több magántanuló is van, ők amikor tudnak beülnek órára, és ha kell kérnek külön segítséget egy egy anyaghoz. (ők általában sportolók)
2011. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Különtanárra gondoltam már, ha nagyon úgy lenne, pénz is van rá, csak azért nyílván jobb könyvekre, nyelvvizsgára költeni a pénzem, mint plusz tanárokra. Egyébként épp ez az, nem mennék be suliba. Nem bírok emberek között lenni,csak nagyonnagyon kevés ideig .
2011. szept. 20. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. És ezt a szociális fóbiádat kezelteted?
2011. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!