Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudok még váltani, átmenni...

Tudok még váltani, átmenni másik képzésbe?

Figyelt kérdés
Érettségi után vagyok egy középszintű informatika 4-es érettségivel, programozási,adatbázis,weblapkészítői tudással. Jelentkeztem egy felsőfokú OKJ -s web-programozó képzésre. (suli nevet nem írok) Így az első héten sikerült leszűrni, hogy átverés az egész. Számítógépek sincsenek, vagyis van 6db kb. 10éves gép. Senki se tudja mik lesznek a vizsgákon, senki sem tudja mit kell oktatni nincs meg a tanterv, és 1-2tanár finoman érzékeltette hogy ebből így nem lesz semmi. Persze a támogatási pénzt tudták követelni beiratkozásnál, ami 20.000Ft volt. Mivel nem akarok elpocsékolni éveket feleslegesen, ezért úgy döntöttem mivel indult a másik suliban szintén OKJ-s hálózattelepítő-üzemeltető, CISCO vizsgalehetőséggel gondoltam beszélek a tanárral aki ott tanít hogy beférek -e így utólag. Szerintetek van lehetőségem még átcsusszanni? Mert ennek semmi értelme nem lesz.
2011. szept. 14. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:
És igen, sajnos nem tudtam hogy az a suli indítja ezt a képzést....
2011. szept. 14. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kb ennyi idő után váltottam OKJ-t, de már csak levelezősön volt helyem. Viszont van lehetőség ismerőssel nappalira is bejutni sutyiban, csak nekem nem volt meg ez a háttér.

De ha van levelezős szak a suliban tutira, mert azért fizetned kell.

2011. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, próba szerencse. Holnap kiderül. =) Bár muszáj lesz valamit tenni, mert ez így röhej... :Đ finoman fogalmaztam.
2011. szept. 14. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát tényleg az... Reméljük sikerül, de tényleg lépj minél hamarabb, mert levelezősön is max 1 hónapig fogadnak új diákokat.
2011. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!