Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon gáz manapság ha valaki...

Nagyon gáz manapság ha valaki még tornadresszt hord tesi órán?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok most mentem gimibe, általánosban kötelező volt a dressz mert sport iskolába jártam. Tegnap volt tesi óránk néhányan át öltöztek egy lányon sem láttam dresszt még a póló alatt se. Én ezt annyira megszoktam meg hát én szertornáztam is hogy szinte alap ruha nálam egy dressz sportolásnál. Csak a bajom az hogy hétfőn első órában lesz tesi és dresszen kívül nincs más tesi ruhám, mert nem rég költöztünk amit kinőttem már kidobtuk, és csak dresszem van ami tesizéshez alkalmas. Nagyon gáz ha valaki még dresszben megy tesire főleg gimibe? Nem szeretném ha lenéznének emiatt, és nincs időm venni semmi egyéb ruhát tesire, mert nincs se normális rövidnadrágom se normális pólóm ami alkalmas lenne tesire. 14/L
2011. szept. 3. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem elég fura:) Én biztos megmosolyognálak, de semmiképp se néznélek le.

Ne mondd már, hogy nincs egy sima rövidgatyád, vagy melegítőd nadrágod és egy fehér pólód?!?!

Ha meg nagyon nincs, akkor dresszt veszel, és következő alkalomra veszel egy rövidgatyát.

2011. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval, biztos hogy mosolyognék a dolgon mert nálunk még általánosban sem hordott senki tornadresszt. A lenézés az számomra azt jelenti hogy valaki veri a gyerekét vagy a feleségét, nem tud normálisan beszélni csak káromkodni, kb. az ilyen embereket nézem le és nem azért mert másban tesizik.
2011. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy én is mosolyognék a dolgon, szerintem annyira nem ciki ez a ruha mivel régebben mindenhol ebbe kellett tesizni, és akkor minden lány csak dresszben volt. Az az idő már elmúlt tudom jól és a legtöbb mai tini azt sem tudja jóformán hogy az mi és csak cikinek tartják, pedig ugyanaz mint egy fürdőruha csak annyi hogy zártabb és van hosszú vagy rövid ujja. Lehet hogy furcsán fognak rád nézni de vagy megszokják vagy nem, emiatt senki nem cikizne ki. Megnyugtatlak hogy én is hordok tornadresszt pedig nem kötelező általánosba sem hordott senki az osztályból, én mégis fel veszem, mert idegesít ha a póló felcsúszik és kint van a fél mellem. Persze nadrágot veszek rá azért a seggem nehogy bámulják, de pólót nem mindig szoktam. 18/L
2011. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán felveheted. Nem olyan régen még minden gimiben kötelező volt a tornadressz lányoknak. Egyszerűen praktikus okokból. A fiúknak pedig nem póló volt,hanem fehér atlétatrikó. Sokkal logikusabb volt.
2011. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a mi giminkbe járnál akkor nem lenne gáz mert kötelező :S De legalább külön óránk van mint a fiúknak és a tanár nem engedi be őket órára plusz tesiterem mellett van az öltöző is így nem kell átmenni az egész sulin :)
2011. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak tornázni szoktam dresszben hanem strandolni is (majdnem feketében-ez nem hivalkodó), megvéd a leégéstől, igaz alulra felvettem egy rövidnacit. Így szörfös cuccnak néz ki, nem olyan feltűnő. Sokkal jobb mint egy bikini.
2012. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz!
2016. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként korábban a középiskolában is tornadressz volt a kötelező öltözet lányoknak és fehér atléta tornagatya fiúknak.

Ezen a felvételen is látszik (2:02-től), pedig ez már bőven a 90-es évek:


https://www.youtube.com/watch?v=blhuMiSHoPM

2016. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező már eggyel feljebb lépett és az egyetemi sportruházatán gondolkodik ;)
2016. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, de a kérdéseket elnézve, mindig akadnak újak, akiknek a tornadressz hatalmas probléma, pedig alig különbözik az egyrészes fürdőruhától, amit fiúk előtt is viselni kell.
2016. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!