Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tanfolyamot végezzek?...

Milyen tanfolyamot végezzek? Szeretnék tanulni valamit, ami nem évekig tart, de aminek révén normálisan el tudom tartani magam és a gyerekemet később. Ötleteket várok! (36 éves nő vagyok. )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

miben vagy jó?


mérlegképes könyvelő szakma nagyon hasznos pl..

2009. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magyartanár voltam valaha, tehát írásban és szóban is remekül kommunikálok, de a számok világa nem erős oldalam..:)

Valami egészen hétköznapi, kézzelfogható megélhetésforrást szeretnék. (Már, ha akad egyáltalán ilyen..)

2009. ápr. 18. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ajánlom a mérlegképest... csak azoknak, akik nagyon elhivatottak e terület iránt. Állandó továbbképzések szükségesek utána, mert újabb és újabb jogszabályok jönnek ki, plusz az elvégzése is elég kemény...nagyon benne kell lenni, ha valaki hosszú távon akarja csinálni. Ha nem erre van ráállva az agyat, szerintem nehéz belevágni. Én inkább valamilyen pénzügyi szakügyintézői végzettség megszerzését javasolnám. Nem fogsz tudni vele nagyon magasra lépni, mert ahhoz szakirányú diploma kell (ahogy más területen is), de tudsz olyan munkát kapni, amiből el tudod tartani a családodat. Lehetetlen elhelyezkedni a tanári diplomáddal? Nem könnyű magyar tanárként, de gondolom, sok éves tapasztalat áll mögötted. Ha sok ismerősöd van, talán érdemes megfontolnod valamilyen MLM-es alapon működő cégnek dolgozni. Ha arra ráállsz, nagyon sokat tudnál belőle keresni előbb-utóbb.
2009. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
agyad*
2009. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!