Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Buktam statból - Dékáni...

Buktam statból - Dékáni méltányossági kérelem? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2008-ban kezdtem a BGF KKFK nemzetközi gazdálkodás angol nyelvű szakán.

Statisztika 1-ből elsőre nem mentem át, majd következő félévben sem. Stat 2 csak év elején indul mindig, azért kihagytam a tavalyi évet... havi 60 ezer Ft idegennyelvi hozzájárulást fizetek (pedig államilag támogatotton vagyok) ezért nem mindegy mennyi idő alatt végzem el a sulit.

Ma voltam ismétlővizsgán, bepánikoltam, és elrontottam a legtöbb pontot érő feladatot.

Ha nem lesz meg ez a vizsga szeptember vége előtt, akkor újabb 1 évre elvágtak... de valószínű, akkor már be sem fejezem a sulit, pedig nagyon szeretném!!!

Dékáni méltányossági kérelem szerintetek ilyenkor nyerő? Mit írjak bele, milyen indokot?

Nem tudtok valami megoldást esetleg??


2011. aug. 29. 15:22
 1/2 ausonia ***** válasza:
ha szeptember előtt már nincs vizsgaidőpont(és gondolom nincs),akkor maximum egy olyan kérvényt irhatsz(dékánnak is lehet,de szerintem megteszi a TIK igazgató), hogy tekintsenek el az előfeltételtől,de ez nagyon necces, csak kirívó esetben fogadják el szerintem,nekem más ötletem nincs.
2011. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, maximum nem jön be, de akkor ugyanott tartasz.


Miért ne fejeznéd be az iskolát? 1 tantárgy miatt? Butaság lenne...

2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!