Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-es diplomát mennyire...

BGF-es diplomát mennyire becsülik az emberek? Megéri elvégezni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
a kérdésedre nemtudok választ adni pontosan, de a bgf egy elég jo föiskola sztem megéri
2009. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%
Én odajárok, szerintem érdemes. Szakmán/ szakmákon belül nagy elismerése van, színvonalas a képzés és a tanárok is elhivatottak és naprakészek (!!!). Nem mondom hogy könnyű,de rá lehet kapni az ízére.... :)
2009. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Unokatesóm ott végzett tavaly, és rögtön kapott munkát ő is és a csop. társai is, állítólag megbecsülik és elismerik őket. Szerintem érdemes.
2009. ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
én azt hallottam több helyről is, hogy a BGFes diploma értékesebb, mint a Corvinusos, mivel a BGF-en több a gyakorlat, igy mire megkapod a diplomádat, a tudásod is nagyobb, gyakorlatiasabb, és nem elméletibb, ami önmagában nem sokat ér.
2009. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jó-e??? A legjobbak között van! Ha meg tudod csinálni és képes vagy annyit tanulni akkor csak bíztatni tudlak! Sok sikert!!!!
2009. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értékes papír, de ez nem jelenti azt, hogy csak az ér valamit.. Ha van lehetőséged ott tanulni, menj oda, gyakorlatias iskola, jó hírnévvel. Sajnos engem nem oda vettek fel, máshova járok, de az is van olyan jó, úgy gondolom.. .)
2009. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az előttem lévőnek azt üzenem,hogy egy cseppet se bánd,hogy nem vettek fel a BGF-re,mert a lelkedet is kitanulhatod ,hogy átmenj a tárgyakon. Azért annyira nem szuper,mint azt a hírneve mondja. Nagyon erős,nehéz és a tanárok sem olyan megértőek ,mint azt hiszitek... bár látom valaki azt írta,h egyből kapott munkát az ismerőse,nos ebből a szempontból lehet,h megéri. 2 éve járok ide.
2010. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!