Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segítene, aki PPKE-BTK...

Valaki segítene, aki PPKE-BTK karon van?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy milyen a suli, megköszönném, ha valaki mesélne róla. :)
2011. aug. 22. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Széttört választ író vagyok.

Szegedre jártam, elsősorban ottani tapasztalatok. De a BTK mindenhol kb. ilyen mocsok. Nem a levegőbe beszélek.

2011. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem is értem ezeket a negatív véleményeket!

Ha a színvonal olyan alacsony lenne, akkor valószínűleg a ranglisták alján söprögetne a PPKE. De nem így van.

Én biztos vagyok benne, hogy szakonként és évfolyamonként is változó a minőség, de összességében szerintem magas a színvonal. Interneten elérhető az OTDK eredmény, meg lehet nézni, hogy milyen sok díjat elhoztak PPKE-BTK-s diákok! Személyesen az angol tanszéken és az elméleti nyelvészet tanszéken tanító tanárokat ismerek, nekik mind igen jó egyetemekről van doktorijuk. Emberileg is olyan személyek, akikre fel lehet nézni. Az én évfolyamom közössége is erős, jó csapat gyűlt össze, életem legjobb döntése volt, hogy ezt az egyetemet választottam. Ha írsz privit, szívesen válaszolok további kérdéseidre!

2011. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem a többi BTK-val kell összehasonlítani, annak semmi értelme.

Az egész bölcsészdolog egy baromság.

2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az évfolyam meg lehet, hogy összetartó és "jó" csapat, de milyen emberek? Tré, tróger, szánalmas banda.
2011. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

15.59 vagyok

Egyáltalán nem értek veled egyet, de az emberek és általában bármelyik kar (nem csak a BTK) megítélése is szubjektív dolog, úgyhogy nem tartom eredményes dolognak az erről való vitatkozást.

Nekem például a KTK-sokról alkottam magamnak negatív véleményt, meg a BME-sekről, hogy állandóan szidják a bölcsészeket, de ennek a gyökerében szerintem egyszerűen az áll, hogy teljesen más az érdeklődési körünk.

Mindezektől függetlenül nem tartom helyesnek leszólni bárkit, bármilyen szakot, mert mindenkinek meg van a maga feladata. Ha nem lennének bölcsészek, ki tanítaná a diákokat?

2011. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!