Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet elhelyezkedni...

Hol lehet elhelyezkedni gazdasági matekkal?

Figyelt kérdés
sőt..azt se tudom elképzelni ,hogy ott egyáltalán mit tanulunk? mármint csak számolunk? vagy van valami elmélet? el se tudom képzelni, kérlek segítsetek. Vagy hogy néz ki egy vizsga? Meséljetek valamit ,hogy legyen belátásom. köszönöm
2011. aug. 20. 23:03
 1/3 anonim válasza:
Én Gazdaság és Társadalomtudományi Karra járok és els évben tanultunk gazd. matekot... azzal nem tudsz elhelyezkedni sehol, az csak egy tárgy ... igazából kicsit magasabb szintű matek mint a gimis... nálunk nem vizsga volt hanem zh-tunk belőle és akinek nem sikerült annak kellett szóbeliznie... hova fogsz járni?
2011. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én az ELTE-t néztem
2011. aug. 21. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:
van ilyen jellegű képzés is, azt hiszem pénzügyi matematikusnak szokták hívni. Bankok, elemző cégek eléggé szeretik őket.
2011. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!