Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételinél a jóváírás...

Pótfelvételinél a jóváírás nektek már megjött?

Figyelt kérdés

A felviben nektek még az van hogy 5000 Ft hátraléka van vagy hogy az összeget jóváírtuk?

Már elég rég elküldtem a pénzt még leadási határidő elött, de még mindig semmi. Leellenőriztem minden adatot már 2x és semmi hiba nem volt. Az sms is már rég megjött hogy átutalták az összeget.


2011. aug. 18. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is utaltam, az sms-t meg is kaptam, de nekem is kint van még, hogy 5000 Ft tartozásom van. De ha figyelmesen elolvasod az alatta lévő szöveget, abból kiderül, hogy sok idő, míg feldolgozzák a befizetéseket.

Szóval szerintem nincs ok az aggodalomra :)

2011. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nekem sem jött meg :)
2011. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen azt már olvastam még mielött utaltam volna. Igazából már átolvastam mindent töviről hegyire. De akkor jó most megnyugodtam:D

2011. aug. 18. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!