Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találom a neten azt az...

Hol találom a neten azt az oldalt, amelyik erősségi sorrendben kiírja a magyar iskolákat?

Figyelt kérdés

Már többször megvolt ez az oldal,de mindig elveszítem :(


Felvételihez kéne :)


2011. júl. 25. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik iskolákat (középiskola, főiskola/egyetem), milyen szempontból? Vannak rangsorok, amelyek több szempontra terjednek ki, bár ezek hitelessége is kérdéses. Nem lehet egyetemi szinten megfelelő összehasonlítást végezni, mert lehet, hogy az egyik egyetemen a fizika szak jobb, a másikon meg az andragógia.
2011. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Középiskolákat szeretnék.Te tudsz segíteni?
2011. júl. 25. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy legjobb iskola, mindegyik más szempontból jó, ez tőled függ, hogy neked mi felel meg, pl hogy gimibe akarsz menni vagy szakközépbe, később mit akarsz magaddal kezdeni, ha közgázos akarsz lenni, ajánlom a Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskolát ;), nagyon jó suli, én is oda járok
2011. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


mellesleg itt van ez ha érdekel, de a többsége versenyistálló, ahol bent vannak a diákok reggeltől estig és hajtják őket mint az állatokat

2011. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és még valami, valahol a Keleti Károly simán Közgazdasági Szakközépiskolának van feltüntetve (x. ker.)
2011. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Azért kellett ez az oldal,hogy mely iskolákba NE pályázzak :D 4,8-as tanuló vagyok(jövőre leszek nyolcadikos),de ettől függetlenül nehezen megy a tanulás,nehezen jegyzem meg a dolgokat.
2011. júl. 27. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
4,8-as átlag tudod milyen jó? vétek lenne szar suliba menni, ne menj gyenge iskolába, csak saját magaddal szúrsz ki, gondolj bele, később kell majd még érettségizned is, és nem mind1 hogyan készítenek fel rá
2011. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fifike99 válasza:
És a budapestiek hol vannak?:) elöre is köszönöm :)))!!
2013. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!